Projektový den
MŠ - Focení s Photodienst

Úvod > Mateřská škola > Aktuality MŠ > Rekonstrukce v naší mateřské škole

Rekonstrukce v naší mateřské škole

V budově naší mateřské školy panuje od srpna letošního roku čilý stavební ruch. Město zde realizuje velkou rekonstrukci, která zahrnuje zateplení fasády a střechy budovy, částečnou výměnu oken, modernizaci systému osvětlení a instalaci vzduchotechniky s rekuperací odpadního tepla. K jednotlivým vchodům do budovy a do každé třídy bude také nainstalován moderní komunikační systém. Velké poděkování za samotnou realizaci projektu patří Statutárnímu městu Třinec, jako zřizovateli školy, Magistrátu města Třince a odboru investic. Vzhledem k tomu, že celá rekonstrukce probíhá za provozu mateřské školy chtěli bychom poděkovat také rodičům našich dětí za jejich trpělivost, vstřícnost a pochopení. Velké díky patří také všem zaměstnancům mateřské školy, protože přestože je jejich práce nyní obtížnější, zvládají ji s přehledem a s úsměvem. Věříme, že se brzy budeme těšit z krásného a moderního prostředí naší mateřské školy. V přiložené fotogalerii se můžete podívat, jak celá rekonstrukce probíhá.

Rekonstrukce MŠ