Je to doma...úžasné 1.místo Helenky Lasotové ze druhé třídy. Zúčastnila se v neděli 31.5. v DDM Třinec finálové regionální soutěže Rozvíjej se poupátko a po zazpívání písně Zvonky měla porota jasno o vítězi. Moc gratulujeme a děkujeme i p.uč. Nowokové, která ji na soutěž připravovala a ve všech kolech doprovázela na klavír.