Jak vypadají hodiny chemie na třineckém gymnáziu? Přesvědčili jsme se o tom 29.1., kdy společně 8.A a 8.B se zúčastnily motivačních hodin chemie.
Akci každoročně pořádá Mgr. Jiří Navrátík se svým týmem studentů chemiků. Mohli jsme si vyzkoušet práci v laboratoři, kde jsme zjišťovali, která kapalina vede nejlépe elektrický proud. Viděli jsme jak hoří gumový medvídek, co jsou faraónovi hadi, jak vypadá sloní pasta, jak moc bouchá vodík a hodně dalších zajímavých chemických pokusů.
Děkujeme za dobře připravenou akci a těšíme se za rok na viděnou.