Naši mladí záchranáři z 5A vybojovali třetí místo v soutěži První pomoci. Ta se konala 2.6.v DDM. Letos to bylo velmi těsné. O druhé místo se dělily hned dvě školy, taktéž o třetí místo se s námi dělila jiná škola. Kromě zkušeností si žáci odnesli i dobrý pocit sami ze sebe. Děkujeme a gratulujeme k úspěchu.