Říká se, že všechno se má vyzkoušet .Tak jsme do toho šly. Poprvé. V obvodním kole soutěže Rozvíjej se poupátko vystoupila Kája, Anežka, Helenka a Viola. Helenka Lasotová získala s přehledem 1.místo, Viola Liberdová 2.místo! Všechny holky si zpěv na pódiu moc užily, i když tréma k vystoupení prostě patří.Držíme palce ve finále v Třinci.