Fulltextové vyhledávání

Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
27 28 29 30
Kavárnička s knihou
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14
VÁNOČNÍ JARMARK
15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Drobečková navigace

Úvod > Základní škola > Aktuality ZŠ > Spolek rodičů informuje

Spolek rodičů informujeDobrý den, milí rodiče, prarodiče a přátelé školy.

Omlouvám se, že Spolek rodičů teď s Vámi delší dobu nekomunikoval, ale došlo ke změnám, a tak to chvíli trvalo.

Na konci loňského školního roku podali demisi předseda a místopředseda spolku. Tuto záležitost jsme museli řešit, aby nedošlo k zániku spolku. Na začátku letošního školního roku se podařilo odsouhlasit nového předsedu p. Karla Cymorka a novou místopředsedkyni paní Renátu Molinovou. Pokladníkem nadále zůstává paní Aneta Nogawczyková.

Jako nově zvolený předseda bych chtěl velmi poděkovat předešlým členům za jejich dlouholetou práci ve spolku a za snahu získat pro potřeby našich dětí co největší finanční prostředky.
Sám bych chtěl v tomto nastoleném trendu pokračovat, i když současná situace nám to komplikuje.

V příloze číslo 1 tohoto článku přikládám finanční rozvahu za loňský školní rok. V příloze číslo 2 přikládám odsouhlasený finanční plán pro letošní školní rok, ve kterém pracujeme se dvěma variantami, protože netušíme, jaké restrikce a vládní nařízení nás v tomto školní roce potkají.

Přesto jsme se ve spolku shodli, že se pokusíme zorganizovat školní ples. Termín tohoto plesu jsme stanovili na pátek 21. 1. 2022. V průběhu prosince budou dětem přes třídní učitele rozdány dobrovolné vstupenky ve výši 30,-Kč, které si můžete zakoupit, a přispět tak na organizaci školního plesu. Vybraná částka za symbolické vstupné bude pro děti samozřejmě využita i v případě, že se ples nebude konat.

Samotné místenky pro ty, kteří se rozhodnou plesu zúčastnit, se budou prodávat až na začátku nového roku, a to za předpokladu, že nám epidemiologická situace i vládní návrhy dovolí ples v rozumné míře uskutečnit. Ples proběhne za dodržení všech aktuálně platných nařízení. S předstihem také sdělíme všem rodičům informace o možnosti darování nějaké ceny do tomboly. Budeme velmi rádi za Vaše příspěvky.
V den konání plesu máme v plánu prodej zákusků, které upeče a připraví paní Eva Tomečková s dalšími maminkami. Tyto zákusky budou k prodeji v prostorách školy a zakoupením si nejen zpříjemníte pátek a ochutnáte vynikající „kousky“, zároveň máte možnost podpořit Spolek rodičů i v případě, že se plesu nezúčastníte, případně se ples konat nebude.


Na konci letošního školního roku zorganizujeme akci pro děti a rodiče „Vítání léta“ (radovánky).
Všechny peníze, které se nám podaří z těchto akcí vybrat, přerozdělíme na předem vybrané školní aktivity.

Velmi rádi uvítáme rodiče, kteří by měli zájem se ke spolku přidat a velmi rádi budeme také za všechny rodiče, kteří podpoří naše aktivity a pomohou nám třeba při organizaci, úklidech a dalších činnostech spolku. Prostřednictvím mailu rád zodpovím Vaše dotazy. Příloha číslo 3 tohoto článku je přihláška do spolku rodičů, kterou stačí vyplněnou zaslat na můj email (karel.cymorek@gmail.com), nebo předat třídní učitelce.

Vím, že tato zpráva je poněkud delší, ale z důvodů změn, které jsem nastínil výše, jsem Vám toho potřeboval sdělit více.

S pozdravem a přáním krásných dnů
za celý spolek
Karel Cymorek

PŘÍLOHA 1 - Vyúčtování spolku rodičů 2020/2021

PŘÍLOHA 2 - Rozpočet spolku rodičů 2021/2022

PŘÍLOHA 3 - Přihláška do spolku rodičů