Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU DÍVKY STARŠÍ

Dne 11. 01. 2017 se dívky 8. a 9. tříd účastnily okresního kola ve Florbalu, do kterého postoupily jako absolutní vítězky okrskového kola. Turnaj se uskutečnil v Brušperku. Soutěže se zúčastnilo 6 škol: 8. ZŠ Frýdek - Místek, ZŠ Brušperk, ZŠ Frýdland nad Ostravicí, ZŠ Bystřice a ZŠ Jablunkov. Dívky si vedly skvěle, zápas od zápasu podávaly lepší výkony. Ačkoli konkurence byla vysoká dívka se povedlo vybojovat úžasné 3. místo. Gratulujeme ke skvělému umístění.

Školu reprezentovaly: Laura Siudová, Sára Šuláková, Karolína Vašková, Sabina Branná, Adéla Janeczková, Antonie Koperová, Vendula Maroszová, Salomea Tresterová, Adéla Turoňová a Michaela Miczová.

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu