Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

NOC S ANDERSENEM

31.3. nás čekalo nocování ve škole. Stejně jako  v loňském roce jsme se těšili na akci, do které je zapojeno velké množství škol a knihoven po celé republice - NOCOVÁNÍ S ANDERSENEM.

Celý večer nás provázeli  kamarádi: Fifinka, Bobík, Mišpulín a Pinďa. Od paní učitelky jsme dostali časopis ĆTYŘLÍSTEK, se kterým jsme večer pracovali. Povídali jsme si o našich nových kamarádech, četli si o nich, plnili různé úkoly. Následovalo hledání pokladu a stezka odvahy, na to se vždycky těšíme nejvíce. Kolem půlnoci nás už čekala jen pohádka na dobré spaní od H. CH. Andersena, kterou nám přečetla naše učitelka. 

K pohodové atmosféře nám naše maminky napekly koláče, muffiny a zákusky. Celé nocování se moc vydařilo a už se těšíme na příští rok. 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu