Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

LVK SEVERKA

4. a 5. DEN

Milí rodiče,
máme za sebou poslední dva dny lyžařského kurzu, v kterých jsme zdokonalovali dovednosti. Bohužel se nám velmi pokazilo počasí, které nám z hlediska bezpečnosti dětí nedovolilo uspořádat závody. Velice nás to mrzí, ale podle nás jsou vítězové všichni, protože lyžaři se posunuli zase o kousíček dál a ti, kteří začali lyžovat až tento týden, tak bezpečně sjedou kopec. Všechny si dovolujeme pochválit za bezproblémové chování v průběhu lyžařského kurzu a přejeme, aby lyžařský kurz nebyl jejich poslední zkušeností s lyžováním.
Tým LVK 2018
 

3.DEN

Drazí rodiče,
máme za sebou třetí den, ve kterém jsme měli i půldne volna pro vstřebání únavy. Jak jsme již dopředu avizovali, tak dopoledne jsme využili členy armády ČR k poutavé prezentaci o této složce, první pomoci a praktické ukázce kurzu přežití v přírodě. Odpoledne jsme již lyžovali na čerstvě zasněžením svahu a opravdu musíme děti velmi pochválit za píli a naslouchání rad instruktorů k sebezdokonalování svých lyžařských dovedností. Zítra nás čekají odpolední závody, tak nám držte palce.

2. DEN

Vážení rodiče a největší fanoušci našich lyžařů,
máme za sebou druhý den zdokonalování lyžařských dovedností a všichni z týmu pedagogů jsme se shodli, že byl opravdu úspěšný. Skoro všichni nám již jezdí minimálně pluhem sami bez naší pomoci. Další se zdokonalují v zatáčení a tréninkem celkově. Všichni se těšíme na další den, který bude zajímavý z pohledu programu. Vojáci pozemních sil armády ČR nám předvedou část aktivit přežití v přírodě. Děti budou mít prostor na otázky v následné diskuzi. Více již v přiložené fotogalerii.​