FESTIVAL PEDAGOGICKÉ INSPIRACE 24.4.2020

Tradiční konference pro odbornou veřejnost, která se vždy konala v Karviné na ZŠ Mendelova, se letos připravuje na naší škole!

FESTIVAL PEDAGOGICKÉ INSPIRACE

Didactika Magna – 6. ročník

ČTE KAŽDÝ ŽÁK, ČTE CELÁ ŠKOLA

Pátek 24.4.2020 od 9:00 - 16:00

PŘIHLAŠOVÁNÍ BUDE UMOŽNĚNO V BŘEZNU

Ústředním tématem letošního festivalu (Didactika Magna) je hledání odpovědí na otázku „Co to znamená být čtenářskou školou?".

Festival se letos poprvé koná ne čtenářské škole v Třinci. Na festivalu Vám nabídneme výběr z 27 pracovních dílen, které budou probíhat ve dvou časově rozdílných vzdělávacích blocích. Jsou zaměřeny na důležité oblasti vyučovacího procesu v základní škole (prožitkové čtenářství, pisatelství, oborové čtenářství, kolegiální spolupráci i učitelské řemeslo). V nabídce najdete zároveň workshopy pro vedoucí pracovníky škol, ale i knihovnické lekce. Lektory jsou převážně učitelé čtenářských škol.

Součástí festivalu bude také doprovodný program s možností zakoupení knih, ručně vyráběných výrobků, apod.