Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

Halová kopaná starších žáků

V pátek 22.11.2013 se naše družstvo starších žáků utkalo s ostatními školami v halové kopané. Starší nenavázali na výkony svých mladších spolužáků a v turnaji obsadilo 8. místo. Naši školu reprezentovali Michal Cieslar, Dominik Galia, Filip Kaleta, Nicholas Paško, Jaroslav Válek a Jiří Makeš. Klukům patří poděkování za vzorné reprezentování naší školy po výchovné stránce a za bojovnost, která jim v utkáních nechyběla.

 

                                                                                                       Mgr. Jakub Štvrtňa 

 

Fotografie0516

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu