Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

Akademie k 50. výročí školy – ohlasy


... Na akademii se podílela každá třída z naší školy a tím to bylo zajímavé. Na závěr vystupovala mažoretka Barča, které se vystoupení moc povedlo a taneční skupina BCC, která ukončila všechna vystoupení naší akademie.                                                                                                                      Kristýna 9.B

Dne 24. 5. 2017 se uskutečnila akademie základní školy Koperníkova. S touto akcí se pojily přípravy a také dny otevřených dveří na naší škole. Těmito přípravami mám na mysli například společné focení velké padesátky, která byla utvořena z nás žáků. Potom samozřejmě také nacvičování vystoupení našich žáků, které se mimochodem velmi povedlo. Na celou naši akademii se přišlo podívat opravdu hodně lidí, za což děkujeme a vážíme si toho.  Věřím, že tato akademie se všem moc líbila tak, jako mně. Do budoucna bych přála naší škole jen to nejlepší a další spoustu úspěšných let.             Kája 9.B

...  Vystoupení si připravilo mnoho tříd, včetně hostů ZUŠ a taneční skupiny BCC. Všechno se konalo v kulturním domě Trisia. Přišlo mnoho hostů, dokonce i paní starostka Věra Palkovská. Myslím si, že program byl jak zábavný, tak i umělecký a skoro všem se myslím líbil.                                             Laura 9.B

... Akce se povedla učitelům v čele s paní ředitelkou a panem zástupcem nejen naplánovat, ale také uskutečnit. Bylo to super a myslím si, že na svoji školu můžeme být hrdí.                    Patrik 9.B

Dobrý den, paní učitelko,
včera jste to vystoupení měli úžasné, máte vždy skvělé nápady. :) Klobouk dolů nad vaší fantazií.
Moc a moc děkuji za pěkný zážitek.
Hezký den.                                       Aneta Nogawczyková maminka žáka 3. ročníku

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za velmi, ale opravdu velmi povedené představení k výročí školy. Představení bylo jedním slovem úžasné a nádherné. Něco takového jsem nečekala a byla jsem z toho unesená. Ještě jednou děkuji a skládám poklonu všem, kteří se podíleli na scénáři a režii. Velmi povedené.   Hezký den, Magdaléna Labová, maminka žákyně 1. ročníku

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu