Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

Den cyklisty

V dnešní uspěchané době plné automobilů, autobusů a motorek pohybujících se po silnici se najdou lidé, kteří zvolí dopravní prostředek oblíbený, avšak na silnici velmi nebezpečný – jízdní kolo. Jízdní kolo nejvíce používají děti, a proto zde na naší škole máme den věnovaný cyklistům. Žáci se tento den obohatí o nové poznatky a vědomosti z oblasti dopravních situací a jejich řešení na silnici, zopakují si pravidla silničního provozu, jejichž nezbytnou součástí je i první pomoc (video + praktická zkouška na figuríně), jízda zručnosti aneb jak správně ovládat své kolo. Akce bude doplněna ukázkami vozidel IZS, například prohlídkou sanitního, hasičského či policejního vozu (názorné ukázky jejich techniky apod.). Žáci mezi sebou soutěží o zajímavé ceny a medaile, ale jejich hlavní výhrou je bezpečnější cesta na kole. 

 

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu