Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

VÁNOČNÍ JARMARK

Stalo se velmi milou a pěknou tradicí, že naše základní škola pořádá v prosinci Vánoční jarmark. Škola pozve rodiče, prarodiče i přátele školy do tělocvičny, aby se v předvánočním čase na chvilku zastavili a prožili společně pěkné odpoledne.

Žáci pod vedením pedagogů vyrábějí nejrozmanitější vánoční ozdoby, přáníčka, dárečky a další roztomilé drobnosti, které poté nabízejí ve svých třídních stáncích. Pro zpříjemnění svátečních chvil děti s učiteli připravují zajímavý program s vánoční tématikou. Můžete slyšet básničky, písničky, koledy, nechybí ani hra na hudební nástroje. Návštěvníkům jarmarku je také pravidelně k dispozici „Kavárnička“, ve které se mohou občerstvit, ochutnat jedinečné domácí zákusky šikovných maminek a nasát vánoční atmosféru. Role obsluhy se tradičně ujímají naše učitelky.

Všichni si užívají atmosféru podbarvenou melodií koled, vůní vánočního cukroví, zářícíma dětskýma očima a jejich neochvějnou vírou v zázraky.

Část zisku z akce je použita k financování vzdělávání studenta z Guineje v rámci projektu Adopce na dálku. V roce 2009 jsme prostřednictvím sdružení Wontanara adoptovali na dálku chlapce Ansoumane Savane Sy.

Bližší informace o sdružení najdou zájemci na www.wontanara.cz.

 

FOTOGALERIE  

************************************************************************* 

VÁNOČNÍ JARMARK 2014

POZVANKAjarmark2014_datum:11.12.2014_od16:00hod.

VÁNOČNÍ DÍLNY

JARMARK

**************************************************************************

VÁNOČNÍ JARMARK 2013

VÁNOČNÍ JARMARK 2013 - POZVÁNKA

VÁNOČNÍ DÍLNY

PŘÍPRAVY

STÁNKOVÝ PRODEJ

VYSTOUPENÍ

 *************************************************************************

VÁNOČNÍ JARMARK 2012

VÁNOČNÍ JARMARK 2012 - POZVÁNKA

PŘÍPRAVY

JARMARK

*************************************************************************

 VÁNOČNÍ JARMARK 2011

VÁNOČNÍ JARMARK 2011 - POZVÁNKA

PŘÍPRAVY

STÁNKOVÝ PRODEJ

VYSTOUPENÍ

*************************************************************************

VÁNOČNÍ JARMARK 2010
VÁNOČNÍ JARMARK 2010 - POZVÁNKA

PŘÍPRAVY

STÁNKOVÝ PRODEJ 

VYSTOUPENÍ

*************************************************************************

VÁNOČNÍ JARMARK 2009

VÁNOČNÍ JARMARK 2009 - POZVÁNKA

VÁNOČNÍ DÍLNY

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu