Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

Školní ples

PŘÁTELSKÝ VEČÍREK POŘÁDANÝ UNIÍ RODIČŮ 5. ZŠ KOPERNÍKOVA 

8. 2. 2013 se uskutečnil tradiční přátelský večírek pořádaný Unií rodičů 5. ZŠ Koperníkova. Na ples přišlo 64 hostů, pro které byl připraven bohatý program. Ples jako každoročně zahájilo taneční vystoupení tanečního páru TK Elán a taneční skupina žaček naší školy pod vedením p. učitelky Demelové. O hudební produkci se postaral do ranních hodin DJ Ivanov. Průběh plesu zpestřil srdíčkový valčík, bohatá tombola, prodej kotiliónů a karafiátů.  Členové Unie rodičů velice děkují všem rodičům a prarodičům našich žáků za poskytnuté chutné zákusky a ceny do tomboly. Učitelům a žákům školy děkujeme za pomoc při výzdobě, přípravě sálu a výrobě kotiliónů, kuchařkám za přípravu chutné večeře.  
Za Unii rodičů.  
Wenglorz René  
plesples2

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu