Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

Den netradičních her

Velmi oblíbeným dnem, který se stal nedílnou součástí našeho školního roku, je tzv. „DEN NETRADIČNÍCH HER“. Tento název již částečně napovídá, co se bude ve škole dít. Žáci během školního roku dávají dohromady své nápady, jaké hry by se daly zařadit do programu (např. kdo hodí nejdál svou podomácku vyrobenou vlaštovkou, kdo hodí nejdále párátkem, kdo nejrychleji oběhne slalom s pingpongovým míčkem na kávové lžičce, kdo hodí nejvíc cédéček do otvoru v krabici apod.) a přes školní parlament tyto nápady sdělují vedoucímu z řad pedagogů. Vybrané hry se připraví a pak se již celá škola baví a soutěží o zajímavé ceny a medaile.

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu