Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

NAŠE PRVNÍ NANEČISTO

HankaKatka

 

   

   NAŠE PRVNÍ NANEČISTO

  

Ve čtvrtek jsme ve škole přivítaly naše budoucí prvňáčky. Obě jsme byly dětmi nadšené. Děti se už umí podepsat, poznají některá písmena, znají spoustu zvířátek. Díky jejich znalostem probíhaly aktivity velmi plynule – vytváření jmenovek, hledání zvířátek podle prvního písmene, zpívání, bingo, řazení podle velikosti, ... Děti vypadaly i říkaly, že je to ve škole bavilo a že se těší na příště. Tentokrát se setkají s pohádkami.

A my se rády setkáme s nimi  

Katka Gaszková a Hanka Raszková

 

 

 

 

 

 

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu