Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

Školní družina

JARNÍ TÁBOR 2018

Jarní prázdniny jsme si užili na Kozinci. Pro většinu z nás to byl první tábor. Mělo nás jet více, ale to víte, chřipka je chřipka. Naštěstí pro paní  Gabku a Míšu už nikdo neonemocněl a nikoho neodvážely. My se měli – hodně času jsme trávili pobytem venku. Podnikali jsme výpravy (chtěli jsme i na Ostrý, ach jo), stavěli sněhuláky i iglú, řádili na lopatách a bobech. Po večeři jsme hráli Bingo, snažili se vykutálet šestku, ať si pochutnáme na čokoládě (a Saša na mandlích),……. prostě toho bylo, o čem bychom se chtěli zmínit.

Moc bychom chtěli poděkovat chatařům Mirce a Igorovi Sikorovým za nádherný týden, kdy o nás pečovali a starali se o nás. Jsou úžasní a my zase přijedemeJ. A také naše poděkování patří paní Ivetě Wenglorzové za sponzorské dary, které nám udělaly velkou radost. Moc Vám díkyJ

,,Na táboře se mi moc líbilo“     Saša Witásek

,,Jídlo nám moc chutnalo a moc se nám líbilo“    Kája a Sára

,, Jídlo mi moc chutnalo a ta lajská,  ta byla doblá“    Adámek Kisiel 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu