Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

VÝLET 1. A, B

Náš první školní výlet se nám opravdu vydařil. Jeli jsme ve čtvrtek ráno 11.6. vlakem do Hrádku ( pro některé z nás to byl velký zážitek, protože jsme jeli vlakem poprvé). Potom jsme si zařádili na dětském hřišti,  nakoupili nějaké dobroty v obchůdku a hurá do cíle na zahradu, kde jsme si nejenom celý den hráli, ale i hledali cestu k pokladu. Abychom poklad našli, museli jsme se rozdělit do skupin po třech a rozšifrovat tajnou zprávu. Všechno jsme zvládli a hledanou truhličku s pokladem jsme objevili.

Také jsme si někteří opekli párky, zahráli fotbal, pohráli jsme si v domečku a váleli sudy z velkého kopce. K tomu všemu nám pěkně svítilo sluníčko, takže se nám ani nechtělo domů. Fotky vám prozradí více.

FOTOGALERIE

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu