1.A Mgr. Sobková Petra

PŘEDŠKOLÁCI NA NÁVŠTĚVĚ V PRVNÍ TŘÍDĚ

V úterý 7.listopadu přivítali prvňáčci ve své třídě vzácné hosty. Navštívit nás přišli kamarádi předškoláci z Mateřské školy Kopernikova. Děti našim hostům zazpívaly anglickou písničku a také předvedly, jak krásně už dovedou číst. Zahanbit se však nenechali ani předškoláci. Zahráli si na zvířátka a poznávali první písmeno ve slově. S pomocí svých kamarádů prvňáčků četli písmena a také se naučili používat krokovací pás. Hodina nám utekla jako voda. Doufáme, že se předškolákům ve škole líbilo a už se těšíme, až se s nimi znovu setkáme.

NAŠI NOVÍ PRVŇÁČCI

Pondělí 4. září bylo prvním školním dnem pro 24 prvňáčků. Společně s dětmi prožívali tento den také jejich rodiče a prarodiče. Třída 1. A tak byla zaplněná k prasknutí. Děti slavnostně přivítala paní ředitelka PaedDr. Zuzana Plošková spolu s panem místostarostou Radimem Kozlovským.  Společně popřáli dětem i jejich rodičům mnoho sil, trpělivosti, ale také úspěchů a spokojenosti.

Všem prvňáčkům přejeme úspěšný vstup do nového školního roku, spoustu kamarádů a hezkých chvil strávených ve škole.