Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

Školní rok 2013/2014

Žákovský parlament

Školní parlament je skupina zvolených žáků, kteří zastupují ostatní žáky školy. Na naší škole funguje od roku 2005 a dnes se stal nedílnou součástí této školy. Žáci prostřednictvím svých v třídních volbách zvolených zástupců předkládají koordinátorovi ŠP z řad pedagogických pracovníků návrhy, dotazy, připomínky atd. směřující na vedení školy či učitele.Školní parlament se také angažuje v oceňování úspěšných žáků, organizaci soutěžní disciplíny při příležitosti dne netradičních her.  

****************************************************************************** 

VOLBY ČLENŮ ŠKOLNÍHO PARLAMENTU 2013/2014

V pátek 13.9.2013 proběhly volby do školního parlamentu. Výsledky naleznete zde. Jménem nově zvoleného školního parlamentu, bych všem žákům chtěl poděkovat za příkladné chování během voleb.

 

TERMÍNY SCHŮZEK ŠKOLNÍHO PARLAMENTU

 

ZÁPISY ZE SCHŮZEK ŠKOLNÍHO PARLAMENTU

 

ZÁPIS Z 1. SCHŮZE ŠP 

ZÁPIS Z 2. SCHŮZE ŠP 

ZÁPIS Z 3. SCHŮZE ŠP 

ZÁPIS Z 4. SCHŮZE ŠP

ZÁPIS Z 5. SCHŮZE ŠP

ZÁPIS Z 6. SCHŮZE ŠP

ZÁPIS Z 7. SCHŮZE ŠP

ZÁPIS Z 8. SCHŮZE ŠP

ZÁPIS Z 10. SCHŮZE ŠP

ZÁPIS Z 11. SCHŮZE ŠP

ZÁPIS Z 12. SCHŮZE ŠP

ZÁPIS Z 13. SCHŮZE ŠP

ZÁPIS Z 14. SCHŮZE ŠP

 

OCENĚNÍ ÚSPĚŠNÝCH DRUŽSTEV REPREZENTUJÍCÍCH NAŠI ŠKOLU NA SPORTOVNÍCH AKCÍCH

18.12.2013 ocenil ŠP družstva žáků, které vyhrála své okrskové kola a reprezentovala nás v okresních kolech. Konkrétně se jedná o družstvo žáků 4. - 5. třídy, které nás reprezentovalo ve florbalu a družstvo žáků 6. - 7. třídy, které nás reprezentovalo v halové kopané. Všem žákům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme jim plno sportovních úspěchů na naší škole.

FOTO

7.5.2014 byla oceněna děvčata za úspěšnou reprezentaci školy v přehazované. Naši školu reprezentovaly Kristýna Grauzelová, Nikola Nogová, Vendula Orságová, Kateřina Pinďáková, Michaela Raszková, Laura Siudová, Sára Šuláková, Karolína Vašková, Natálie Worková. Školní parlament děkuje žákyním za úspěšnou reprezentaci školy a přeje další úspěchy v příštích školních letech.

FOTO 

 

 PYŽAMOVO-TEPLÁKOVÁ PÁRTY

V úterý 29.4.2014 pořádal školní parlament pyžamový večírek. Akce se nadmíru povedla, dětem se líbila. Přikládáme reakce žáků a v galerii fotografie z párty.

Mooc se mi líbila, všechno se mi líbilo. Neumím si vybrat. Byly tam super ceny a příští rok jdu zase určitě. Michaela Miczová

Pyžamovo-tepláková párty byla super, seznámili jsme se i s jinými dětmi. Super ceny a super hry. Sára Šuláková

 

FOTOGALERII NALEZNETE V NOVINKÁCH

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu