ŠKOLA NANEČISTO

Ve čtvrtek 2. 5. 2019 si mohli budoucí prvňáčci poprvé vyzkoušet ŠKOLU NANEČISTO. Děti si prohlédly své budoucí třídy, seznámily se svými spolužáky a poznaly také své paní učitelky. Věříme, že si děti  toto své setkání užily a budeme se těšit  opět ve čtvrtek 23. 5.  2019 na shledanou.

McDonald's Cup

Ve čtvrtek 2. 5. 2019 se konalo okrskové kolo fotbalové soutěže McDonald's Cup ve skupině žáků 2. a 3. tříd. V silné konkurenci  vybojoval tým naší školy (Matyas Ščigel, Adam Ščigel, Adam Petráš, Štěpán Bury, Mikuláš Sobek, Alexandr Tomas Witasek, Martin Lamper, Kryštof Koper, Kevin Raszka, Nikolas Szkandera) úžasné 1. místo a postupuje do okresního kola.

V pátek 3. 5. soutěžilo v okrskovém kole fotbalové soutěže McDonald's Cup družstvo žáků 4. a 5. tříd. Také starší chlapci (Matěj Strokosz, Oliver  Kajzar, Jakub Lipka, Jakub Klimek,  Lukáš Cieslar, Adam Zajíc, Matyáš Vrána, Marek Przeczek, Viktor Janeczko, Jakub Mocek, Patrik  Walek) podali skvělý výkon a získali krásné  2. místo.

Všem  hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

ŠTAFETOVÝ POHÁR

Naše atletické naděje se ve čtvrtek 2.5. účastnily atletických závodů. Družstvo složené z chlapců a dívek 2. - 5. tříd si předávalo štafetový kolík celkově jako 2. nejrychlejší. Dětem patří velké poděkování za skvělou reprezentaci své školy a v dalších závodech jim přejeme minimálně stejně tak velké nadšení a úspěchy jako tento den.

DOPRAVNÍ SOUTĚŽ MLADÝCH CYKLISTŮ

Ve čtvrtek 25.4. se konalo okrskové kolo v soutěži "Mladý cyklista". Naše mladší družstvo složené ze dvou dívek a dvou chlapců obsadilo 6. místo. Staršímu družstvu se vedlo o poznání lépe a na stupních vítězů se radovali z 2. místa. Všem žákyním a žákům děkujeme za skvělou reprezentaci školy jak po stránce sportovní, tak po stránce výchovné.

Mgr. Tereza Ciencalová

PŘEHAZOVANÁ DÍVEK

V úterý 23.4. se naše děvčata ze šestého ročníku zúčastnila turnaje v přehazované. Dívkám se moc nedařilo a také díky vlastním chybám obsadily nakonec 9. místo. Holkám děkujeme a přejeme sportovní úspěchy v příštích soutěžích.

SOUTĚŽ VE ŠPLHU ŽÁKŮ 4. - 5. TŘÍD

V pátek 12. 4. se konalo okrskové kolo soutěže ve šplhu žáků 4. a 5. tříd. Naši školu reprezentovalo dívčí družstvo ve složení Sára Branná, Aneta Kolačanová, Agáta Šebestová a Linda Czyzová. Nechybělo ani čtyřčlenné chlapecké družstvo - Viktor Janeczo, Patrik Walek, Dominik Husár a Matyáš Vrána. Obě družstva předvedla v silné konkurenci velmi dobré  výkony. Chlapecké i dívčí družstvo tak obsadilo skvělé druhé místo a obě družstva postoupila do okresního kola ve šplhu.

Okresního kola soutěže ve šplhu,které se konalo ve středu  17. 4.  se zúčastnilo chlapecké i dívčí družstvo  (Lindu Czyzovou pro tuto soutěž nahradila Amálie Pořická). Přestože naše družstva v silné  konkurenci neobsadila medailové příčky, chceme jim poděkovat za skvělou reprezentaci školy a blahopřejeme jim ke krásnému umístění v okrskovém kole soutěže.

VYBÍJENÁ 4. - 5. TŘÍD

Ve čtvrtek 14. 3. se konalo v hale Stars okrskové kolo ve vybíjené žáků 4. a 5. tříd. Družstvo děvčat obsadilo pěkné 3. místo. Hrály: Sára Branná, Linda Czyžová, Eliška Datková, Laura Diana Haltofová, Jessica Horváthová, Amálie Pořická, Eliška Rajcová, Kateřina Stryjová, Agáta Šebestová, Sára Šimonová, Natálie Štelbacká, Klára Trojaková.

Chlapci hráli také výborně a ve velké konkurenci vyhráli skvělé 3. místo. Byli to: Lukáš Cieslar, Matěj Strokosz, Oliver Kajzar, Jakub Klimek, Alexandr Bojko, Viktor Janeczko, Jakub Kotas, Jakub Lipka, Jakub Mocek, Lukáš Sikora, Matyáš Vrána.

Děvčatům i chlapcům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Lyžování v Bukovci

Děti prvního stupně si užili v posledním týdnu lyžování s Malinou v Bukovci. Prohlédněte si fotogalerii!