ŠKOLA NANEČISTO - DRUHÉ SETKÁNÍ

Ve čtvrtek 23. 5. jsme se s budoucími prvňáčky opět setkali ve škole Nanečisto. Děti vyprávěly o svých oblíbených knížkách a spolu s pohádkovými postavami si vyzkoušely čtení a počítání.  Všechny úkoly si děti  užily a hravě si s nimi poradily.  Už dnes se těšíme na příští setkání, které  se uskuteční 6. 6. 2019.

ŠKOLA NANEČISTO

Ve čtvrtek 2. 5. 2019 si mohli budoucí prvňáčci poprvé vyzkoušet ŠKOLU NANEČISTO. Děti si prohlédly své budoucí třídy, seznámily se svými spolužáky a poznaly také své paní učitelky. Věříme, že si děti  toto své setkání užily a budeme se těšit  opět ve čtvrtek 23. 5.  2019 na shledanou.

McDonald's Cup

Ve čtvrtek 2. 5. 2019 se konalo okrskové kolo fotbalové soutěže McDonald's Cup ve skupině žáků 2. a 3. tříd. V silné konkurenci  vybojoval tým naší školy (Matyas Ščigel, Adam Ščigel, Adam Petráš, Štěpán Bury, Mikuláš Sobek, Alexandr Tomas Witasek, Martin Lamper, Kryštof Koper, Kevin Raszka, Nikolas Szkandera) úžasné 1. místo a postupuje do okresního kola.

V pátek 3. 5. soutěžilo v okrskovém kole fotbalové soutěže McDonald's Cup družstvo žáků 4. a 5. tříd. Také starší chlapci (Matěj Strokosz, Oliver  Kajzar, Jakub Lipka, Jakub Klimek,  Lukáš Cieslar, Adam Zajíc, Matyáš Vrána, Marek Przeczek, Viktor Janeczko, Jakub Mocek, Patrik  Walek) podali skvělý výkon a získali krásné  2. místo.

Všem  hráčům děkujeme za skvělou reprezentaci školy.

ŠTAFETOVÝ POHÁR

Naše atletické naděje se ve čtvrtek 2.5. účastnily atletických závodů. Družstvo složené z chlapců a dívek 2. - 5. tříd si předávalo štafetový kolík celkově jako 2. nejrychlejší. Dětem patří velké poděkování za skvělou reprezentaci své školy a v dalších závodech jim přejeme minimálně stejně tak velké nadšení a úspěchy jako tento den.

DOPRAVNÍ SOUTĚŽ MLADÝCH CYKLISTŮ

Ve čtvrtek 25.4. se konalo okrskové kolo v soutěži "Mladý cyklista". Naše mladší družstvo složené ze dvou dívek a dvou chlapců obsadilo 6. místo. Staršímu družstvu se vedlo o poznání lépe a na stupních vítězů se radovali z 2. místa. Všem žákyním a žákům děkujeme za skvělou reprezentaci školy jak po stránce sportovní, tak po stránce výchovné.

Mgr. Tereza Ciencalová

PŘEHAZOVANÁ DÍVEK

V úterý 23.4. se naše děvčata ze šestého ročníku zúčastnila turnaje v přehazované. Dívkám se moc nedařilo a také díky vlastním chybám obsadily nakonec 9. místo. Holkám děkujeme a přejeme sportovní úspěchy v příštích soutěžích.

SOUTĚŽ VE ŠPLHU ŽÁKŮ 4. - 5. TŘÍD

V pátek 12. 4. se konalo okrskové kolo soutěže ve šplhu žáků 4. a 5. tříd. Naši školu reprezentovalo dívčí družstvo ve složení Sára Branná, Aneta Kolačanová, Agáta Šebestová a Linda Czyzová. Nechybělo ani čtyřčlenné chlapecké družstvo - Viktor Janeczo, Patrik Walek, Dominik Husár a Matyáš Vrána. Obě družstva předvedla v silné konkurenci velmi dobré  výkony. Chlapecké i dívčí družstvo tak obsadilo skvělé druhé místo a obě družstva postoupila do okresního kola ve šplhu.

Okresního kola soutěže ve šplhu,které se konalo ve středu  17. 4.  se zúčastnilo chlapecké i dívčí družstvo  (Lindu Czyzovou pro tuto soutěž nahradila Amálie Pořická). Přestože naše družstva v silné  konkurenci neobsadila medailové příčky, chceme jim poděkovat za skvělou reprezentaci školy a blahopřejeme jim ke krásnému umístění v okrskovém kole soutěže.

VYBÍJENÁ 4. - 5. TŘÍD

Ve čtvrtek 14. 3. se konalo v hale Stars okrskové kolo ve vybíjené žáků 4. a 5. tříd. Družstvo děvčat obsadilo pěkné 3. místo. Hrály: Sára Branná, Linda Czyžová, Eliška Datková, Laura Diana Haltofová, Jessica Horváthová, Amálie Pořická, Eliška Rajcová, Kateřina Stryjová, Agáta Šebestová, Sára Šimonová, Natálie Štelbacká, Klára Trojaková.

Chlapci hráli také výborně a ve velké konkurenci vyhráli skvělé 3. místo. Byli to: Lukáš Cieslar, Matěj Strokosz, Oliver Kajzar, Jakub Klimek, Alexandr Bojko, Viktor Janeczko, Jakub Kotas, Jakub Lipka, Jakub Mocek, Lukáš Sikora, Matyáš Vrána.

Děvčatům i chlapcům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.

Lyžování v Bukovci

Děti prvního stupně si užili v posledním týdnu lyžování s Malinou v Bukovci. Prohlédněte si fotogalerii!