Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

LYŽAŘSKÝ VÝCVIK 2017

5. den - 2. února 2017 (Čt)

 

 

4. den - 1. února 2017 (St)

 

3. den - 31. ledna 2017 (Út)

Jelikož je třetí den tak jsme jezdili pouze dopoledne. Skoro každý z nás již jezdí na vleku a zdokonaluje se "přímo před očima". Odpoledne nás obohatil člen horské služby s vyhledávacím psem, který jako jediný působí v Beskydech. Teorii obohatila praktická ukázka vyhledávaní člověka v terénu. Byli jsme všichni velmi nadšení a již teď se nemůžeme dospat na závody ve slalomu.

Tým pedagogů LVK 2017

 

2. den - 30. ledna 2017 (Po)

Probudili jsme se do krásného slunečného rána. Kluci a holky na svahu dělají velké pokroky, i začátečníci  úspěšně zkoušejí své první obloučky. Večer se všichni těšíme na dobrovolné večerní lyžování a zdravíme všechny z Polanky.

Tým pedagogů LVK 2017

 

1. den - 29. ledna 2017 (Ne)

Dnes jsme s žáky vyrazili na lyžařský výcvik na Polanku. Z  Třince jsme vyjeli do slunečného a krásného dne. V Písku u ZŠ jsme vystoupili z autobusu a vydali se pěšky k zasněženému rekreačnímu středisku Polanka. Po prvotních bezpečnostních i organizačních informacích jsme vydatně poobědvali a následně se ubytovali. Jakmile skončil nezbytný poobědový klid, vyrazili jsme na upravený svah, kde nás čekalo sluníčko a přenádherná modrá obloha. Prostě to, co jsme si přáli. Ani se nám nechtělo z rozlyžování na pokoje. Všem dětem patří pochvala za vzorné chování, pracovitost v lyžařském zdokonalování a již se těšíme na další den.

Tým pedagogů LVK 2017

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu