Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

RECITAČNÍ SOUTĚŽ (2.stupeň)

     13. 2. 2017 se sešlo několik příznivců pěkných básní a prózy ve školním kole recitační soutěže. Účastnice si připravily dva zajímavé texty a přednesly je ostatním. Výkony hodnotila porota ve složení V. Dittrichová, J. Kufová a svůj názor vyslovila také paní ředitelka Z. Plošková, která se na své žáky přišla podívat.

     Mezi žákyněmi se nejvíc dařilo Anetě Šebestové ze 6.A, na druhém místě ji následovala Tereza Bugajová ze 7.A třídy a třetí místo obsadila Tina Kajfoszová ze 6.A. Byly jim předány diplomy a drobné věcné ceny a všechny tři budou reprezentovat naši školu v obvodním kole soutěže ( 22.2., DDM Třinec). Ostatní soutěžící byly oceněny pochvalnými listy a drobnými sladkostmi.

     Děkuji všem za snahu, za přípravu i účast v této soutěži a věřím, že v příštím roce se připojí další nadšenci.

                                                                                        Mgr. J. Kufová

 

    

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu