Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

PROJEKTOVÝ DEN ŽÁKŮ 9. ROČNÍKU

Středa 27.9.2017 byla na naší škole vyhrazena projektovému dni. Pro devátý  ročník bylo nachytáno téma "FINANČNÍ GRAMOTNOST A KARIÉROVÉ PORADENSTVÍ" . Žáky se nám povedlo čím jak nejvíce přiblížit praxi a během hodinu a půl trvající návštěvy banky se dozvěděli spousty, do života důležitých, informací. Postupně si prošli jaké jsou v bance pozice, na koho se zde mohou obrátit, jaké produkty banka nabízí, jak dobře spravovat své peníze a to nejdůležitější, že banky se není třeba bát. K oblasti kariérového poradenství se žákům věnovala pracovnice Úřadu práce a během hodiny a půl s nimi započala blok věnovaný tomuto tématu, který dokončíme v průběhu hodin občanské výchovy.  Přinášíme pár poznatků od žáků z tohoto dne:

V bance se mi moc líbilo, jsem rád že už vím co obnáší návštěva banky. Líbila se mi také diskuze a práce s Lukášem a Soňou.         

                                                                                                  Dominik

Celý projektový den byl nadmíru vydařený, dost jsme se toho dozvěděli, bylo to fajn.

                                                                                                  Darča

Líbilo se mi, že jsme se částečně mohli dozvědět na co se hodíme a také to, že už poznáme prostředí banky.

                                                                                                  Kuba

Bylo to moc zajímavé a líbil se mi v obou případech přístup k nám.

                                                                                                  Míša

Jménem vedení školy děkujeme pracovnicím pobočky České Spořitelny v Třinci, Mgr. Lukáši Szlauerovi a Mgr. Soňi Gajdaczové za zajímavě připravený program pro děti, ochotu předat informace a čas věnovaný našim žákům. 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu