Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

PRVNÍ DÍL TURNAJE 4. - 5. TŘÍD V MINIHÁZENÉ

Ve středu 8.11.2017 se naši chlapci a děvčata utkali se svými vrstevníky z jiných škol v turnaji miniházené. Naši chlapci ve složení Matyáš Pavlík, Štěpán Pilch, Lukáš Uríček, Nicolas Pištula, Michal Lipták, Daniel Baier a Tomáš Danko předváděli bojovné výkone, ovšem na své soupeře nestačili a všechny své 3 utkání prohráli. Naopak děvčatům se velmi dařilo a všechny své 3 utkání vyhrály. Školy reprezentovaly Dominika Gillová, Anita Holeksová, Aneta Čiklová, Nikola Čiklová, Laura Sandra Haltofová, Veronika Jursová a Karolína Wollnerová. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme v dalších turnajích sportovní úspěchy. 

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu