Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

HALOVÁ KOPANÁ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Chlapci 6. - 7. tříd se ve čtvrtek 9.11.2017 zúčastnili turnaje v halové kopané. Týmy, které měly ve svém středu fotbalisty byly lepší a zaslouženě nás v každém utkání přehrály. Naším chlapcům nepomohla ani bojovnost, ani odhodlání se poprat o lepší výsledek. Družstvu ve složení Matěj Cieslar, Dominik Ott, Rostislav Pavelec, Martin Zvrtek, Vojtěch Novotný, Patrik Samiec, Ondřej Sikora, Filip Zbončák, Daniel Bilko, Vojtěch Malyszek a Vojtěch Wilk patří poděkování za reprezentaci školy a přejeme více sportovních úspěchů v dalších turnajích.

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu