Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

FLORBAL CHLAPCŮ 4., 5. TŘÍD

V pondělí 13.11. se konala soutěž ve florbalu 4.,5. tříd na 4. ZŠ. Soutěže se zúčastnilo 6 škol a týmy byly rozděleny do dvou skupin. My jsme hráli se 6. ZŠ a PZŠ. Ze skupin postupovali do semifinále  první dvě školy. Nám se to nepodařilo a skončili jsme celkově na 5. místě. Nevadí, i tak kluci hráli dobře, chybělo jen trochu víc štěstí. Naši školu reprezentovali: Lukáš Cieslar, Adam Zajíc, René Horáček, Filip Králík, Tristan Howard, Matěj Strokosz, Michal Lipták, Matěj Pavlík, Štěpán Pilch. Chlapcům děkujeme za reprezentaci školy.  

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu