Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

OKRSKOVÉ KOLO VE FLORBALE MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Naše mladší chlapecké florbalové naděje se ve středu 6.12.2017 zúčastnily okrskového kola ve florbale. V kategorii, která umožňuje také start žáků 8. třídy s příslušným rokem narození, byli naši žáci pravděpodobně nejmladším týmem v turnaji a během hry byla fyzická indispozice znát. Přesto se s tímto deficitem chlapci poprali srdnatě a v žádném utkání herně nepropadli. Postupně však prohráli s Církevní ZŠ 2:0, s 2. ZŠ shodně 2:0 a Gymnáziu  podlehli 3:0. Naši školu reprezentovali tito žáci: Vojtěch Novotný, Martin Zvrtek, Dominik Jiří Ott, Kryštof Husár, Vojtěch Wilk, Petr Buzáš, Daniel Bilko, Vojtěch Malyszek a Ondřej Sikora. Všem chlapcům děkujeme za vzornou reprezentaci školy nejen po herní, ale i po výchovné stránce a všichni se těšíme, co nám kluci předvedou příští rok v této kategorii.

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu