Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

1. MÍSTO VE FLORBALE STARŠÍCH ŽÁKŮ !

Ve středu 13.12.2017 se naší starší reprezentanti zúčastnili okrskového kola ve florbale. V počtu týmů a s kvalitou "nabitého" turnaje jsme se vypořádali výborně, i když ve skupině jsme měli problémy a málem nepostoupili. V prvním utkání jsme remizovali s 6. ZŠ 0:0 a stejný výsledek se opakoval o zápas později proti Církevní ZŠ. V posledním utkání nás čekalo Gymnázium Třinec a zápas jsme museli vyhrát, což se také gólem Matěje Lukosze podařilo a vyhráli jsme 1:0, přestože Kuba Molin ještě před tím zahodil trestné střílení. V semifinále turnaje jsme vyzvali dosud neporaženou, základní skupinou suverénně dominující, Polskou ZŠ. Kvalitami disponujícího soupeře jsme zaskočili rychlým gólem, který o 5 minut později okořenil druhou brankou Matěj Lukosz. Nakonec jsme vyhráli 3:0 a těšili se na finále, ve kterém jsme se utkali s 6.ZŠ. Finále kluci  rozhodli jedinou brankou utkání z hole Tomáše Raszky a v kombinaci se suverénním brankářem Jakubem Houškou, který v turnaji zavřel klec a nepustil za záda ani jednu střelu, jsme vyhráli 1:0. Naše VÍTĚZNÉ DRUŽSTVO tvořili tito chlapci: Houška Jakub, Molin Jakub, Lukosz Matěj, Votava Dominik, Raszka Tomáš, Bora Lukáš a Leščuk Dominik. Všem reprezentantům gratulujeme a v okresním kolem přejeme hodně štěstí a sportovních úspěchů.

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu