Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

FLORBAL - OKRSKOVÉ KOLO DÍVKY MLADŠÍ

V pondělí, 18. 12. 2017, se uskutečnilo v třinecké hale STaRS okrskové kolo ve florbalu dívek mladších. Holkám se vedlo skvěle. Remizovaly s hrozivě vypadajícím Hnojníkem, porazily ZŠ Dany a Emila Zátopkových a Jubilejní ZŠ. Soutěž celkově vyhrály a postoupily, stejně jako dívky starší, do okresního kola, které se bude konat v lednu v Brušperku.

Školu reprezentovaly: Jana Rajcová, Aneta Šebestová, Tina Kajfoszová, Radka Štangová, Helena Walaská, Kristýna Švančarová, Denisa Cieslarová a Karolína Sližová.

Dívkám gratulujeme a těšíme se na další úspěchy.

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu