Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU DÍVEK MLADŠÍCH

V pondělí 8. 1. 2018 se konalo okresní kolo ve florbalu dívek mladších. Do soutěže holky postoupily po vyhraném okrskovém kole. Turnaj probíhal v Brušperku a naše dívky si vedly znamenitě. V prvním utkání zremizovaly s těžkým soupeřem ze ZŠ Frýdek - Místek, remízou skončil i zápas se ZŠ Jablunkov, 0:1 prohráli zápas se ZŠ Frýdlant nad Ostravicí a porážkou skončil i zápas z vítězem celého turnaje ZŠ Brušperk. Celkově se tak umístily na 4. místě, což je výborný výsledek. Gratulujeme.

Školu reprezentovaly: Denisa Cieslarová, Anna Mazgajová, Veronika Čepcová, Jana Rajcová, Karolína Sližová, Radka Štangová, Tina Kajfošová, Aneta Šebestová, Kristýna Švančarová, Helena Walaská.

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu