Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

3. MÍSTO V OKRESE - FLORBAL STARŠÍCH CHLAPCŮ

Naši starší reprezentanti zajížděli ve čtvrtek 11.1.2018 k okresnímu finále ve florbale. V šestičlenné skupině se nám podařilo 2x vyhrát, 2x remizovat a jednou prohrát s celkovým vítězem. Tak jako v okrskovém kole, tak i zde nás trápila především koncovka. Naši školu reprezentovali Jakub Molin, Dominik Leščuk, Matěj Lukosz, Jakub Houška, Karol Csicsola, Tomáš Raszka, Nicholas Macovský a Lukáš Bora. Všem chlapcům děkujeme za vynikající reprezentaci školy, skvělý přístup během turnaje jak ve sportovní, tak výchovné části.

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu