Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

OKRESNÍ KOLO VE FLORBALU DÍVEK STARŠÍCH

Ve středu 17. 01. 2018 se konalo okresní kolo ve florbalu dívek starších. Turnaj probíhal ve sportovní hale ZŠ Raškovice. Soutěže se zúčastnily postupující družstva z okrskových kol. Naše dívky si vedly skvěle. Porazily ZŠ Frýdlant a ZŠ Raškovice, zremizovaly se ZŠ Frýdek - Místek a prohrály se ZŠ Hnojník a ZŠ Jablunkov. Celkově si tak vybojovaly krásné 3. místo. Holkám gratulujeme.

Školu reprezentovaly Antonie Koperová, Vendula Maroszová, Sabina Branná, Michaela Miczová, Michaela Bieleszová, Salomea Tresterová, Adéla Turoňová, Karolína Sikorová, Kristýna Krelová a Zuzana Bulavová.

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu