Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

RECITAČNÍ SOUTĚŽ NA 1. STUPNI

Každý rok se schází několik nadšenců pro poezii i prózu, aby přednesli vybrané básničky nebo úryvky z knih.
Tak se stalo i letos - v úterý 6. února. Zájem o přednes byl velký, přišlo více než 30 dětí. Mohli jsme si poslechnout texty Jiřího Žáčka, Miloše Macourka, Emanuela Frynty, Martiny Drijverové a dalších, hlavně českých autorů. Mnohé děti přednášejí s velkou chutí a radostí. Někteří z nich budou reprezentovat naší školu v městském kole v DDM po jarních prázdninách. Budou to: Sebík Fojtík a Emičky - Gaszczyková, Goldmanová a Adamčíková. Budeme držet pěsti!

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu