Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

LYŽOVÁNÍ DĚTÍ PRVNÍHO STUPNĚ V BUKOVCI

V týdnu 19. - 23.2. se přihlášené děti prvního stupně učily a zdokonalovaly ve svém lyžování. Děti lyžovaly denně pod vedením zkušených instruktorů 2 hodiny. Celková radost, pocit bezpečnější jízdy a úsměvy byly odměnou jak pro naší školu, která se snaží děti vést k všestrannému sportu, tak pro lyžařskou školu, ale hlavně pro děti s rodiči. Všem zúčastněným dětem přejeme další úspěšné zdokonalování svých lyžařských dovedností a Vy, co jste letos nebyli na lyžích nezoufejte, příští rok budeme v Bukovci pravděpodobně lyžovat znovu. Jménem ZŠ Koperníkova děkujeme lyžařské škole Malina za přátelský, vstřícný, férový přístup a spolupráci při organizaci či následné realizaci kurzu.

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu