Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

Žiar 2018 - ozdravný pobyt - den druhý

Dneska jsme se probudili do zasněženého rána. Sice sněhu nebylo moc, ale poletoval celý den, takže jsme se odpoledne mohli pustit do sněhových radovánek - využili jsme jak lopaty, tak i své boty a zadky, někteří si hráli s létajícími talíři nebo ringo-kroužky. Většina z nás vypadala jako sněhuláci, ale bylo to báječné, vyřádili jsme se.

Ale nejdříve nás paní učitelky dopoledne potrápily matematikou, pronikali jsme do tajů desetinných čísel. Tak trochu nám to počítání dokonce i šlo. 

Na večer pak byla připravena beseda se členy horské služby. Byli jsme zvědaví, co jejich činnost vlastně znamená a k čemu jsou cvičení. Věřili byste, že jejich úkolem je zachraňovat lidi, kteří se dostali do vážných situací na túrách v terénu? A že se většinou do problému dostávají svou vlastní neopatrností? Asi by bylo dobré dodržovat důležitá pravidla, jak se na horách chovat, a hlavně kdy a kam chodit anebo ne.

A co bychom chtěli vzkázat Vám, naši rodičové?

Je tady moc dobře, dobře nám vaří.

Spíme jako zabití, protože nás unavuje čerstvý vzduch a spousta pohybu přes celý den. 

Škola nám nechybí, nemuselo by se tu učit vůbec.

Jsme rádi, že tu nejste.

Škoda, že tu nejste, abyste si to s námi užili.

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu