Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

Žiar 2018 - ozdravný pobyt - den šestý

Dnešní ráno bylo poněkud smutné, protože jsme se zase nejdříve učili, tentokrát matematiku.

Ale po svačině už jsme vyrazili zase ven splnit úkoly z environmentální výchovy. A protože jsme byli šikovní, zbyla nám chvilka času na to, abychom si konečně trochu zahráli s balónem. Tráva už trochu uschla, tak to někteří zkusili s fotbalem, další s vybíjenou, jiní šetřili síly na odpolední výlet a jen tak si s  míčem pohrávali nebo kreslili křídou na cestu.

Odpoledne jsme šli na výlet na chatu Baranec. Cesta byla mnohem snazší než na Žiarskou chatu, šli jsme skoro po rovině. Zajímavá byla po cestě šišková soutěž, kdy jsme v našich družstvech měli nasbírat v časovém limitu co nejvíce šišek a pak jsme jako týmy soutěžili, kdo se vícekrát trefí do určeného stromu. Fandili jsme si navzájem, někteří měli dobré trefy, jiní mířili vedle, ale všichni jsme si užili spoustu legrace. Zklamaní jsme ale byli po příchodu na chatu Baranec, kde byly jen soukromé pozemky se zákazem vstupu a vůbec se tam nedalo nic koupit ...

Večerní hodiny jsme strávili opět v našich družstvech, přičemž jsme měli za úkol poskládat přísloví ze dvou částí.

A tak se pomalu přiblížila neděle. Co asi budeme dělat? Nic - od slova neděle = nic se nedělá? Uvidíme, necháme se překvapit.

Na shledanou zítra.

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu