Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

Žiar 2018 - ozdravný pobyt - den sedmý

A je to tady:    NE - DĚ - LE !!!

Už pátý den je obloha bez mráčků, takže by se zdálo, že nám chybí plavky, ale pofukující vítr by vás vyvedl z omylu, stejně jako nás ...

Podle očekávání jsme skutečně nic nedělali, alespoň by se tak mohlo zdát, protože jsme se neučili - ani matematiku ani češtinu. A to stačilo k naší radosti. Hurááá!

A tak jsme se dopoledne mohli vyřádit v prostoru střediska, kde jsme hráli fotbal, vybíjenou, kreslili jsme opět na cestu a průběžně jsme ve dvojicích soutěžili, kdo lépe zvládne vyluštit úkoly na 18-ti stanovištích. A také jsme se snažili, opravdu hodně snažili vyluštit zajímavou křížovku, která nám dala hodně zabrat. Dokázali byste ji vyluštit vy? Měli jsme poznat černé siluety zvířat a ptáků, kteří žijí nejen v ZOO, ale i těch, kteří již vyhynuli, a napsat je do křížovky. A to bylo hodně těžké.

Odpoledne jsme si šli "odpočinout" do nedalekého lyžařského areálu Dolinky, s sebou jsme si vzali "lopaty" z velké části zapůjčené školou ze Sosny. No a užili jsme si to tak, že to nelze ani popsat. Asi si to dovedete představit. Vrátili jsme se na rozdíl od dopoledního fotbalu (kdy jsme byli někteří od bláta od paty až po uši) zcela promočení. Ale šťastní. A také hladoví, protože jsme vydali spoustu energie.

Po večeři jsme už jen vysíleni sledovali pohádku. A byla to příjemná změna - sedět a koukat .... a pomalu se začít těšit na zítřejší den, čeká nás totiž výlet na Štrbské pleso.

Tak honem spát, dobrou noc!

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu