Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

VYBÍJENÁ 4., 5. TŘÍD

Ve čtvrtek 15.3. se konala v hale Stars soutěž ve vybíjené děvčat i chlapců 4., 5. tříd. Družstvo děvčat vyhrálo pěkné 2. místo. Hrály: Dominika Gillová, Sára Šimonová, Eliška Rajcová, Laura Diana Haltofová, Lucie Szarzecová, Kateřina Stryjová, Aneta Čiklová, Kristina Sikorová, Nikola Čiklová, Veronika Jurásková, Sára Branná, Eliška Datková.

Chlapci hráli taky dobře, ale na medailové umístění to nestačilo a skončili na 4. místě. Byli to: Lukáš Cieslar, Jakub Lipka, René Horáček, Ondřej Kohut, Adam Zajíc, Matěj Strokosz, Oliver Kajzar, Rostislav Cyprich, Matěj Pavlík, Tomáš Danko, Nikolas Pištula.

Děvčatům gratulujeme a všem děkujeme za reprezentaci školy.

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu