Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

Žiar 2018 - ozdravný pobyt - den jedenáctý

Maminky a tatínkové,

moc vám děkujeme, že jste nám umožnili zúčastnit se ozdravného pobytu ve Žiaru na Slovensku.

Prožili jsme deset báječných dnů v kouzelné přírodě s úžasným vrcholem Barance v pozadí. Ten pohled nás doprovázel kdykoliv, když jsme vyšli z chaty ven. Ubytování se nám líbilo, s jídlem jsme byli také spokojeni, ikdyž ne vždy všem chutnalo.

Učitelé pro nás měli připravené zábavné hry s přírodní tématikou, ovšem trápili nás také s učením, a to nás vždy po ránu trochu rozladilo, ale věděli jsme, že vyučování v 10 hodin skončí a vyrazíme ven.

Líbil se nám výlet na Žiarskou chatu, do muzea v Liptovském Mikuláši, na chatu Baranec, hlavně ale na Štrbské pleso nebo do Medvědí štoly.

No a protože jednou vše skončí, i to hezké, rozloučili jsme se se střediskem ve Žiaru a vydali se na cestu domů s vědomím, že vzpomínky nám nikdo nevezme.

Děkujeme všem učitelům, kteří nás po celou dobu provázeli a starali se o nás jako o své vlastní – paní učitelce Gabce Walaské, která vše organizovala a řídla, ale i paní učitelce Táni Lasotové a Dance Sliwkové a panu učiteli Zdeňkovi Gureckému, který byl naším náhradním tatínkem a hlavně zdravotníkem.

A děkujeme Třineckým železárnám, že jsme na ozdravný pobyt mohli jet.

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu