Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

OKRESNÍ KOLO VE VOLEJBALE STARŠÍCH CHLAPCŮ

Úterní dopoledne 10.4. bylo vyhrazeno okresnímu kolu ve volejbale chlapců. Turnaj se konal ve Frýdku - Místku v tělocvičně ZŠ ČSA. Bohužel i přes snahu chlapců jsme se nedokázali popasovat se silnějšími, technicky vyspělejšími týmy a obsadili jsme konečné 5. místo. Naši školu reprezentovali Jakub Houška, Jakub Molin, Michal Moškoř, Karol Csicsola, Dominik Votava, Kryštof Husár a Adam Szarzec. Chlapcům děkujeme za reprezentaci školy a do budoucích sportovních klání přejeme více sportovního štěstí a úspěchů.

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu