Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

NAVŠTĚVA 8. TŘÍDY VE SPOLEČNOSTI STEELTEC CZ s.r.o.

Ve čtvrtek  19. 4.2 018 navštívili žáci 8. třídy společnost Steeltec CZ s.r.o. Nejprve proběhla krátká prezentace, která žáky seznámila se vznikem firmy a hlavním předmětem jejich činnosti. Poté jsme byli rozděleni do dvou skupin, nasadili jsme přilby a následovala prohlídka závodu. Zde jsme měli možnost si prohlédnout poloautomatické a robotické svařování kovů, lisování, tváření a obrábění kovů.

Děkujeme Úřadu práce za zprostředkování exkurze a zajištění autobusu, který nás dopravil do firmy i zpět do školy. Také děkujeme firmě Steeltec CZ s.r.o. za možnost prohlédnout si jejich společnost, proces výroby i za dárečky, které jsme dostali.

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu