PŘESPOLNÍ BĚH ŽÁKŮ 1. - 5. TŘÍD

V úterý 25.9. se konala soutěž v přespolním běhu žáků 1- 5. tříd. Akce se zúčastnilo celkem 60 dětí z Třince a okolí. Nás reprezentovali: Anna Dianová, Vojtěch Tomeček, Markéta Szlauerová, Vojtěch Rajca, Alexandr Tomas Witasek, Taťána Labojová, Jakub Klimek, Natálie Štelbacká, Linda Czyžová a Lukáš Cieslar.

Našim se velmi dařilo. Získali jsme spoustu umístění: Za 1. třídy vyhrál Vojtěch Tomeček, na 3. místě byla Anna Dianová. Za 3. třídy byl první Alexandr Tomas Witasek. Za 4. třídy vyhrál Jakub Klimek, 2. místo Natálie Štelbacká. Za 5. třídy -  2. místo Linda Czyžová, 3. místo Lukáš Cieslar.

1. a 2. místa postupovali do okresního kola, kde vynikající 1. místo obhájil Jakub Klimek a 2. místo Natálie Štelbacká.

Umístěným gratulujeme a všem děkujeme za reprezentaci školy.