Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

PROJEKTOVÝ DEN ŽÁKŮ 6. ROČNÍKU

Ve čtvrtek 5.10.2018 se žáci šestých tříd se svými třídními učiteli vydali autobusem do Ostravy s cílem poznat sluneční soustavu po všech stránkách v místním planetáriu. V první části se žáci pohodlně usadili v sále a v nádherně zpracovaném filmu promítajícím se na kupoli sálu se podívali na jednotlivé planety naší soustavy, asteroid, kometu apod. V druhé části se žáci v doprovodu průvodců vydali za poznáním místní expozice, která nabízí spousty zajímavých věcí z oblasti fyziky, chemie, matematiky, astronomie formou ukázek, hry atd. Slovy na závěr se tento den žákům velmi líbil a jako třídní učitelé musíme ocenit aktivní zapojení dětí a skvělé chování během celého projektového dne.

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu