Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

Ozdravný pobyt Karlov - den první

Milí rodiče, babičky, dědečkové, kamarádi a vůbec všichni, kdo právě čtete tyto řádky.

Moc vás všechny zdravíme z údolí, které je "kousek" od nejvyšší hory Jeseníků. Na Praděda  jsme narazili i na vycházce do okolí během dnešního odpoledne, pravda - byl většinou vytesán ze dřeva. 

Chata, kde jsme ubytováni, se nachází na jižním svahu, takže nás bude sluníčko provázet od rána do večera. A že jsme si ho dneska opravdu užili. Přijeli jsme sice do stejného počasí jako bylo ráno v Třinci, ale než jsme se naobědvali, mraky se rozpustily a až do večera bylo nádherně.

Když nám trochu slehl oběd, šli jsme na průzkum nejbližšího okolí. Chvíli jsme šli z kopce, ale pak nás paní učitelky vyhnaly na protější stráň, kde jsme narazili na sjezdovku se sněhovým dělem a v nedalekém lese jsme hráli první hry. Hledali jsme rozvěšené barevné fáborky, pomocí kterých jsme se rozdělili do devíti družstev po pěti dětech. Tato družstva nás budou provázet po celý ozdravný pobyt, budeme mezi sebou soutěžit při plnění různých úkolů. Naší první soutěží bylo  postavit co nejvyšší pyramidu ze šišek, což byl pro některé z nás těžký úkol, šišky se nám stále sypaly dolů. Ale nakonec jsme všichni uspěli.

Cestou zpátky jsme se zastavili na travnatém fotbalovém hřišti a urputně jsme se snažili dát gól. Jiní si házeli s létajícími talíři nebo jen tak klábosili.

Po večeři jsme hráli Bingo a užili jsme si napětí i spoustu legrace.

A naše chcete znát naše postřehy? Tak čtěte dál a nebo koukněte do fotogalerie ...

Překvapilo nás, že jsme hned první den dělali aktivity.

Líbilo se nám, jak jsme hledali v lese praporky.

Překvapilo nás, že jsme ušli takovou dálku.

Přinesl jsem si z malého výšlapu horniny a nerosty.

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu