Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

 

 

Napříč školou - ZÁKLADNÍ KAMENY ČESKÉHO STÁTU

Kdo vlastně jsme? Odkud pocházíme a kam kráčíme? 100 let od založení československého státu! Co to znamená? Na jakých stavebních kamenech byl náš stát založen? K výročí 100 let naší republiky prošli žáci během dne v ročníkově namíchaných skupinách nejvýznamnějšími okamžiky naší historie a získali tak povědomí o tom, jaké události nás utvářely od počátku až do dneška. Ponořili jsme se do světa deskové hry a plnili různé, většinou čtenářské výzvy. Od počátků naší historie až po současnost. Vyvrcholením dne bylo zasazení památné lípy.  

FOTOGALERIE

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu