Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

FLORBAL 4. - 5 TŘÍD

V hale Stars se 14. listopadu konalo okrskové kolo ve florbale čtvrtých a pátých tříd. Naším chlapcům se v turnaji dařilo a obsadili celkově 2. místo, když nejprve porazili sousedního rivala z 6.ZŠ vysoko 5:1, poté zdolali jednoho z favoritů chlapce ze 4.ZŠ, následně po srdnatém boji nestačili na žáky 1.ZŠ a prohráli 1:0, když gól obdrželi minutu před koncem. V posledním utkání tým ve složení Marek Przeczek, Jakub Klimek, Patrik Lipus, Lukáš Cieslar, Matěj Strokosz, Jakub Lipka, Adam Zajíc a Jakub Turoň uhrál s Polskou ZŠ remízu 1:1. Za vynikající nasazení, týmový duch, vzájemné povzbuzování se na hřišti a slušné chování během celé akce chlapcům děkujeme a přejeme hodně štěstí v dalších sportovních reprezentacích naší školy.

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu