Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

FLORBAL MLADŠÍ A STARŠÍ ŽÁKYNĚ

Ve středu 12. 12. 2018 v hale STaRS proběhl florbalový turnaj mladších i starších dívek. Mladším holkám se vedlo skvěle. Porazily družstvo Hnojníku 2:1 a vyhrály v utkání s Jubilejní Masarykovou Základní Školou 1:0. Zaslouženě postoupily do okresního kola, které se uskuteční v lednu. Dívkám budeme držet palce. 

Starším holkám se tak dobře nedařilo. Prohrály v utkání s Hnojníkem i se Základní Školou Dany a Emila Zátopkových a s Jubilejní Masarykovou Základní Školou vyhrály 1:0. V turnaji skončily na hezkém 3. místě.

Mladší žákyně reprezentovaly: Aneta Čiklová, Nikola Čiklová, Dominika Gillová, Anita Holeksová, Veronika Jurásková, Karolína Wollnerová, Denisa Cieslarová, Jana Rajcová a Radka Štangová.

Za starší žákyně hrály: Tina Kajfoszová, Miriama Malinová, Anna Przeczková, Aneta Šebestová, Kristýna Švančarová, Zuzana Bulavová a Kristýna Krelová.

Dívkám děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

 

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu