Přihlášení

OVOCE

MLÉKO DO ŠKOL

POZDRAV Z LYŽÁKU - 1.DEN

Zdravíme všechny čtenáře ze Severky. Dopoledne jsme si zpříjemnili skvělou procházkou na chatu, někteří si sáhli na zásoby svých sil, ale nakonec to nad očekávání všichni zvládli bez problému. V pravé poledne jsme si dali vydatný oběd a 13:30 jsme netrpělivě stáli před chatou "v plné výzbroji". První družstvo sjíždí hlavní kopec bez problému, dvojka a trojka pomalu vstřebávají základy lyžování či pokročilejší cviky. Po lyžování jsme instruktážním videem dostali základy přežití v přírodě a ukázky správného lyžování. Všem posílám pozdrav a držte nám palce zítra, jelikož nás čeká opravdu zápřah na lyžích dopoledne i odpoledne.

Tým LVK 2019

Rychlý kontakt

Základní škola:
telefon: 558 999 300
email: reditelzavinac 01zstrikop.cz

Školní jídelna:
telefon: 558 999 304

Školní družina: 
telefon: 558 999 305

Kde nás najdete?

Mapa školy

Hledat na tomto webu